Audyt dostępności

Pomoc i doradztwo w zakresie udostępnia miejsca pracy i produktów szerokiej grupie pracowników i klientów.

 

Współczesne zmiany społeczne stawiają przed przedsiębiorstwami wiele wyzwań, którym muszą sprostać, by utrzymać swoją konkurencyjną pozycję na rynku. Zarządzanie różnorodnością staje się już nie tylko modnym trendem, ale i kluczową kompetencją projektantów usług oraz kadry menadżerskiej. Jesteś dużym, średnim, małym, czy mikro przedsiębiorcą? A może zarządzasz jednostką administracji publicznej? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedź brzmi: TAK, sprawdź, jak możemy Ci pomóc w odpowiednim reagowaniu na potrzeby Twoich Państwa klientów i pracowników.

Co to jest audyt dostępności do potrzeb osób o różnych potrzebach?

Zasady uniwersalnego projektowania budynków, produktów, czy usług służą zarówno osobom z różnymi niepełnosprawnościami, jak i osobom starszym, osobom przemieszczającym się z dziećmi, czy bagażem, a także kobietom w ciąży. Dlatego też oferujemy audyt dostępności oraz doradztwo w zakresie wdrażanych później zmian, które uczynią Twoją firmę/instytucję przyjazną szerokiej grupie potencjalnych pracowników, czy klientów.

Kim są nasi specjaliści?

Nasi specjaliści – osoby z różnymi ograniczeniami sprawności oraz architekci i planiści na życzenie zbadają dostępność:

  1. stanowisk pracy oraz zaplecza socjalnego
  2. miejsc obsługi klientów
  3. otoczenia zakładu (parkingi, wejście, dostęp do infrastruktury)
  4. tworzonych przez Ciebie produktów/usług

Co zyskamy dzięki audytowi?

Dzięki szeroko zakrojonej ocenie oraz precyzyjnej metodologii audytu przedstawiamy raport wraz z rekomendacjami zmian. Służymy także doradztwem w budowaniu strategii dostępności oraz jej sukcesywnym wdrażaniu.

Na dodatkowe życzenie naszych klientów, nasi architekci i planiści opracowują dla Ciebie dokumentację koncepcyjną, która może w przyszłości posłużyć jako załącznik do wniosku o przebudowę.

Czym różnimy się od pozostałych?

  1. badamy nie tylko obiekty, ale także i oferowane przez Ciebie produkty/usługi, co może przyczynić się do otwarcia na nowych klientów
  2. wraz z rekomendacjami zmian pomagamy stworzyć strategię ich stopniowego wdrażania
  3. szczegółowa dokumentacja stworzona przez naszych architektów i planistów stanowi załącznik do dalszych procedur urzędowych (np wnioskach o przebudowę, remont etc.)

Infografika audytu dostępności

 

Masz ciekawą propozycję lub chcesz zostać partnerem projektu? Oferujemy atrakcyjne warunki krótko- i długoterminowej współpracy. 

PLIKI DO POBRANIA